Šeštoji tradicinė Žaizdriečių kelionė Vokiškosios saksonijos apylinkėmis

2019-08-20
Jau šeštoji, tradicine tapusi vasaros pabaigos Žaizdriečių kelionė, šiais metais pasuko Vokiškosios saksonijos apylinkėmis. Šiais metais Žaizdrių bendruomenė vykdė projektą, skirta Nevyriausybinių organizacijų bendruomeninės veiklos stiprinimui – bendruomeninį forumą ”Daugiakultūrinių ryšių puoselėjimas ir plėtojimas”.
Draugiškas, kelionėms ir jų įspudžiams neabejingas, bendraminčių ir kaimynų būrys rugpjūčio paskutinį savaitgalį keliavo nuostabiu Elbės slėniu, aplankydami Meiseną, jo provansiškasias apylinkes bei Drezdeną.
Keturios pažintinės dienos: kupinos įspūdžių, naujų patyrimų, bendrystės. Jau nebe pirmi metai bendruomeninė kelionė patvirtina tiesas : jog keliaujant geriausiai pažinsi draugą, kaimyną, kolegą, kad tvirtėja ryšiai, o kelionės yra investicija, kuri niekada nenuvertėja, nes patirti įspūdžiai niekada neišblėsta ir nugula brangiomis patirtimis.
Džiaugemės galėdami bendrauti , pamatyti, patirti drauge.
Prie bendruomeninio projekto buvo prisidėta iš LR Soc. Ministerijos Bendruomeninių lėšų skirtų Nevyriausybinių organizacijų bendruomeninės veiklos stiprinimui.
foto 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašom, įveskite ženklus iš CAPTCHA paveikslėlio į įvedimo langelį

Įveskite raides matomas paveikslėlyje

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>